Hakkımızda

Dünyayı KONYAALTI TRAVEL ile Keşfedin.

Konyaaltı Travel sektörde seçkin bir yer edinmiş, deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir turizm Seyahat ve Organizasyon acentasıdır.

Müşteri memnuniyeti ve konforunu en üst seviyede gerçekleştirme konusundaki hassasiyetimiz kusursuz hizmet anlayışımızın başlıca göstergesidir.

Konyaaltı Travel profesyonel kadrosu ile organizasyonlarınızda şirket profilinizi maksimum fayda sağlayacağınız bir atılıma dönüştürerek kurumsal iletişim konusundaki tüm desteği alabileceğiniz en güvenilir isim olacaktır.

Dünyanın her yerine seyahat, özel tur organizasyonları, gemi turları, kongre ve asistans hizmeti ile güven ve konforu sınırsız hizmet anlayışı ile birleştiren Konyaaltı Travel ile seyahat bir ayrıcalık olacaktır.

Saygılarımızla,
Konyaaltı Travel

Güvenilir Seyahat Danışmanınız,

Konyaaltı Travel turizm sizlere çağdaş konseptiyle, bireysel ve kurumsal yurt içi ve yurt dışı uçak bilet rezervasyonları, tur organizasyonları, gemi seyahatleri, kongre, fuar ve bayi toplantısı organizasyonları, uçak brokırlığı, her türlü araç ve tekne kiralama, yurt içi ve yurt dışı otel, kongre, seminer hizmetleri sunmaktadır.teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak, güven ve kalitenin sınırsız hizmet anlayışı içinde, sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.

İş Anlayışımız...

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla ‘’ mükemmelliğin ayrıntılarda’’ olduğunun bilinci içinde, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin beklentilerine, profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

Temel ilkemiz;
ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, deneyimli dinamik kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile en avantajlı koşullarda maximum fayda sağlamak üzere , sizlerin beklentilerini gerçeye dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Sizlere unutulmayacak tatiller ve organizasyonlar yaşatmayı, Konyaaltı Travel ilkesi olarak benimsedik.

Satış ve Müşteri İlişkileri Departmanımız: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.